Про компанію

AI FINTECH – компанія, заснована у 2015 році, яка пропонує програмні рішення для учасників ринку фінансових послуг. У 2019 році Національний банк України вніс компанію до Реєстру платіжних систем, учасників та операторів послуг платіжної інфраструктури (зараз - Реєстр платіжної інфраструктури).

Основний напрям діяльності AI FINTECH — розробка фінансово-технічних продуктів для компаній, що працюють у сфері надання фінансових послуг. Компанія AI FINTECH однією з перших на ринку запропонувала SaaS-рішення AML.point для автоматизації процесів із фінмоніторингу та виконання нових вимог законодавства.

AI FINTECH щорічно проходить аудити Visa та Mastercard — її діяльність відповідає вимогам міжнародного стандарту безпеки даних PCI DSS. Компанія має сертифікат ДСТУ ISO/IEC 27001:2015. Цей документ підтверджує, що управління інформаційною безпекою в компанії здійснюється за єдиними вимогами державного стандарту. Для зберігання даних AI FINTECH частково використовує хмарну інфраструктуру Google.

Нам довіряють

wog
PayPong
oneSpace
finexpress
finpay
Відповідність ДСТУ ISO/IEC 27001:2015
Оператор послуг платіжної інфраструктури

У своїй діяльності ТОВ «ЕЙАЙ ФІНТЕК» використовує веб-сайти та комерційні/торгові найменування: aifintech.com.ua, TRANZZO, cpay.tranzzo.com