Про компанію

AI FINTECH – компанія, заснована у 2017 році, яка пропонує програмні рішення для учасників фінансових ринків. У 2019 році Національний банк України вніс компанію до Реєстру платіжних систем, учасників та операторів послуг платіжної інфраструктури.

Основний напрям діяльності AI FINTECH — розробка фінансово-технічних продуктів для компаній, що працюють у сфері платежів. Компанія AI FINTECH однією з перших на ринку запропонувала SaaS-рішення AML.point для автоматизації процесів із фінмоніторингу та виконання нових вимог законодавства.

AI FINTECH щорічно проходить аудити Visa та Mastercard — її діяльність відповідає вимогам міжнародного стандарту безпеки даних PCI DSS. Компанія має сертифікат ДСТУ ISO/IEC 27001:2015. Цей документ підтверджує, що управління інформаційною безпекою в компанії здійснюється за єдиними вимогами державного стандарту. Для зберігання даних AI FINTECH частково використовує хмарну інфраструктуру Google.

Нам довіряють

Відповідність ДСТУ ISO/IEC 27001:2015
Оператор послуг платіжної інфраструктури

У своїй діяльності ТОВ «ЕЙАЙ ФІНТЕК» використовує веб-сайти та комерційні/торгові найменування: aifintech.com.ua, TRANZZO, cpay.tranzzo.com, oplata.com, “oplata com”